Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si reparatii centrale termice

Număr anunț
DA21528936
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
STAZA IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO381967)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
22.10.2018 11:48
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.