Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de montare covor elastic din cauciuc

Număr anunț
DA21524683
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
Furnizor / câștigător
INVEST PROSPEED ESM SRL (CUI 15301176)
Cod CPV
45236210-5 · Lucrari de nivelare a terenurilor de joaca pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.200 RON
Valoare atribuită
79.900 RON
Data publicării
22.10.2018 09:23
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.900 RON

din 75.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.