Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare si montare cos fum la CSDMTPSPC Noroieni, unitate din subordinea DGASPC Satu Mare

Număr anunț
DA21517141
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45262610-0 · Cosuri industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.760 RON
Valoare atribuită
7.760 RON
Data publicării
19.10.2018 11:17
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.760 RON

din 7.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.