Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 45,9% sub estimat

LUCRARI DE REPARATII GENERALE INTERIOARE SI EXTERIOARE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA21513850
Autoritate contractantă
Scoala Rosia de Secas (CUI 12857534)
Furnizor / câștigător
APIS COM SRL (CUI RO2763912)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
5.411,44 RON 45,9% sub estimat
Data publicării
19.10.2018 09:15
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.411,44 RON

din 10.000 RON estimat 45,9%

Adjudecat la 54,1% din estimat · economie 4.588,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.