Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Switch 24 porturi / Shitch 8 porturi
- Număr anunț
- DA21537400
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215 RON
- Valoare finală
- 215 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:02
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.