Ofertă refuzată Cumpărare directă

Licenta Bitdefender

Număr anunț
DA21523665
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,57 RON
Valoare finală
36,57 RON
Data publicării
22.10.2018 08:26
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.