Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CILINDRU AER COMPRIMAT
- Număr anunț
- DA23128286
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- FUN DIVE EDUCATION S.R.L. (CUI 39274222)
- Cod CPV
- 44611110-0 · Cilindri cu aer comprimat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.168 RON
- Valoare atribuită
- 39.168 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:44
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.168 RON
din 39.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro