Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set surubelnite 5 buc

Număr anunț
DA23128244
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
MUREVERV SRL (CUI Ro5308029)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,71 RON
Valoare atribuită
35,71 RON
Data publicării
24.05.2019 12:43
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,71 RON

din 35,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.