Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Produse Lactate

Număr anunț
DA21542698
Autoritate contractantă
Colegiul National Catolic "Sfantul Iosif (CUI 19122190)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,98 RON
Valoare atribuită
161,98 RON
Data publicării
23.10.2018 12:04
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,98 RON

din 161,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.