Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB PT LEMN 3.5X45 FIXARE GIPSCARTON KSGD-35045 WRET-MET

Număr anunț
DA23127705
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,30 RON
Valoare atribuită
56,30 RON
Data publicării
24.05.2019 12:22
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,30 RON

din 56,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.