Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comuna Vladeni Judetul Ialomita Achizitie Nivela NL 32 ; Mira Telescopica ADR 5 ;Trepied aluminiu

Număr anunț
DA21539395
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (CUI 4365441)
Furnizor / câștigător
SYSCAD SOLUTIONS SRL (CUI RO14886862)
Cod CPV
38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.775 RON
Valoare atribuită
1.775 RON
Data publicării
23.10.2018 10:08
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.775 RON

din 1.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.