Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie autoturism Volkswagen Passat B-71-DUV

Număr anunț
DA21532746
Autoritate contractantă
MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE SRL (CUI 14175991)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.989,28 RON
Valoare atribuită
6.989,28 RON
Data publicării
22.10.2018 13:59
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.989,28 RON

din 6.989,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.