Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie 20.000 km., auto motorizare diesel

Număr anunț
DA21530621
Autoritate contractantă
COMUNA STEFAN CEL MARE BACAU(CONSILIUL LOCAL STEFAN CEL MARE BACAU) (CUI 4278345)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
767,80 RON
Valoare atribuită
767,80 RON
Data publicării
22.10.2018 12:49
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

767,80 RON

din 767,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.