Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatie autoturism

Număr anunț
DA23127722
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
VIBRO AUTO SRL (CUI 26707570)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.325,57 RON
Valoare atribuită
2.325,57 RON
Data publicării
24.05.2019 12:23
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.325,57 RON

din 2.325,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.