Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saltea antiescare Protector I
- Număr anunț
- DA40570383
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ORTOPROFIL PROD ROMANIA SRL (CUI RO6877197)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 954,54 RON
- Valoare atribuită
- 954,54 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 11:16
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
954,54 RON
din 954,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro