Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAUCIUC ROATA ROABA 3.50-8

Număr anunț
DA23129803
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA LADESTI Valcea (CUI 18735471)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,97 RON
Valoare atribuită
71,97 RON
Data publicării
24.05.2019 13:48
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,97 RON

din 71,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.