Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA PENTRU ROATA ROABA 3.50-8

Număr anunț
DA23129743
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA LADESTI Valcea (CUI 18735471)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
19511000-1 · Camere de aer, benzi de rulare si flapsuri din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,07 RON
Valoare atribuită
32,07 RON
Data publicării
24.05.2019 13:45
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,07 RON

din 32,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.