Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE 1.5% GRASIME

Număr anunț
DA23128216
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,60 RON
Valoare atribuită
138,60 RON
Data publicării
24.05.2019 12:42
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,60 RON

din 138,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.