Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii organizare eveniment
- Număr anunț
- DA21535631
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIN FAM SRL (CUI RO28691690)
- Cod CPV
- 55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.770,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.770,64 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 17:19
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.770,64 RON
din 4.770,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro