Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de executie a unui piedestal
- Număr anunț
- DA21544178
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- MARIART PROIECT SRL (CUI 32698808)
- Cod CPV
- 71326000-9 · Servicii auxiliare de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.643,36 RON
- Valoare atribuită
- 3.643,36 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:00
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.643,36 RON
din 3.643,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro