Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aditiv Ad Blue nr. anunt ADV1007609

Număr anunț
DA21540377
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI RO36871978)
Furnizor / câștigător
ACTIV LUBRICANTS S.R.L. (CUI RO18389009)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.195 RON
Valoare atribuită
1.195 RON
Data publicării
23.10.2018 10:43
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.195 RON

din 1.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.