Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie pentru ''Reparatii Pod 'La Horstiu' ,comuna Vicovu de Jos,jud Suceava''

Număr anunț
DA21538066
Autoritate contractantă
COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
Furnizor / câștigător
PROIECT DRUM FYN S.R.L. (CUI 39463779)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
23.10.2018 09:25
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.