Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de paza si protectie cu factor uman PT. LUNA OCT. 2018 ( 10 ZILE)
- Număr anunț
- DA21533561
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- TIGER SECURITY SERVICES S.A. (CUI 33326284)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.518,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.518,80 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 14:29
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.518,80 RON
din 5.518,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro