Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Piese de schimb ptr. OPEL Insignia
- Număr anunț
- DA23094558
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- CAMARAD AUTO SRL (CUI RO14665624)
- Cod CPV
- 34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare finală
- 400 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 15:38
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.