Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ordin deplasare

Număr anunț
DA23088631
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,95 RON
Valoare finală
13,95 RON
Data publicării
21.05.2019 11:36
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
26.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.