Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bec 3.5V Heine - pentru laringoscop Heine

Număr anunț
DA23085283
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273 RON
Valoare finală
273 RON
Data publicării
21.05.2019 09:42
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
26.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.