Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire amenajament pastoral al pajistilor permanente din raza U.A.T. Petru Rares

Număr anunț
DA21525382
Autoritate contractantă
Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
Furnizor / câștigător
GREEN FOREST PROIECT SRL (CUI RO25026332)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
22.10.2018 09:53
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.