Ofertă acceptată Cumpărare directă

organizare conferinta de presa

Număr anunț
DA21542849
Autoritate contractantă
COMUNA CETATE (CONSILIUL LOCAL CETATE) (CUI 4553470)
Furnizor / câștigător
COTTON INDUSTRIES SRL (CUI RO30105912)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868 RON
Valoare atribuită
1.868 RON
Data publicării
23.10.2018 12:09
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868 RON

din 1.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.