Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta pentru Serviciul Public Salvamont și Salvaspeo al Consiliului Județean Harghita

Număr anunț
DA21542631
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC SALVAMONT SALVASPEO AL CONSILIULUI JUDETEAN HARGHITA (CUI 15567101)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
23.10.2018 12:02
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.