Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de filtrare prin membrana pt microbiologie, format din rampa de filtrare si pompa vacuum
- Număr anunț
- DA21538761
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.930 RON
- Valoare atribuită
- 8.930 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:47
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.930 RON
din 8.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro