Ofertă refuzată Cumpărare directă

Trocar de acces AirSeal fără valve și obturator cu vârf optic fără lame, 6 buc/cutie

Număr anunț
DA40445447
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
SOF MEDICA S.A. (CUI RO6719715)
Cod CPV
33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.792 RON
Valoare finală
18.792 RON
Data publicării
21.05.2026 09:52
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.