Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ficat de pui romanesc - Piept de pui fara os romanesc - Pulpe superioare dezosate de pui

Număr anunț
DA23121241
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.351,20 RON
Valoare atribuită
1.351,20 RON
Data publicării
24.05.2019 07:00
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 06:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.351,20 RON

din 1.351,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.