Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE FOLEY

Număr anunț
DA23123952
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,40 RON
Valoare atribuită
101,40 RON
Data publicării
24.05.2019 10:06
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,40 RON

din 101,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.