Ofertă acceptată
Cumpărare directă
alimente cantina
- Număr anunț
- DA23129195
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” (CUI 4539947)
- Furnizor / câștigător
- GELAPROD SRL (CUI RO4539602)
- Cod CPV
- 15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.313,06 RON
- Valoare atribuită
- 3.313,06 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 13:19
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.313,06 RON
din 3.313,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro