Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deszapezire

Număr anunț
DA21533964
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA HUMORULUI (CUI 4535597)
Furnizor / câștigător
GEOSERVCOM SRL (CUI RO17103361)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.000 RON
Valoare atribuită
56.000 RON
Data publicării
22.10.2018 14:42
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.000 RON

din 56.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.