Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP TONER CB364A,BK,10k,LJ P4014,P4015,4515,SQ,ECHIVALENT

Număr anunț
DA23126452
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,56 RON
Valoare atribuită
299,56 RON
Data publicării
24.05.2019 11:35
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,56 RON

din 299,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.