Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii prestate de centre de zi pentru copii si tineri cu handicap

Număr anunț
DA23119434
Autoritate contractantă
COMUNA SANCRAIENI (CUI 4246297)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "CARITAS - ASISTENTA SOCIALA" FILIALA ORGANIZATIEI CARITAS ALBA IULIA (CUI 1213139)
Cod CPV
85312120-6 · Servicii prestate de centre de zi pentru copii si tineri cu handicap (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.882 RON
Valoare atribuită
12.882 RON
Data publicării
23.05.2019 15:10
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.882 RON

din 12.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.