Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOVOCALMIN 300mg supoz
- Număr anunț
- DA23130496
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333,90 RON
- Valoare atribuită
- 333,90 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 14:29
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
333,90 RON
din 333,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro