Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA23120199
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.660,40 RON
Valoare atribuită
8.660,40 RON
Data publicării
23.05.2019 15:44
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.660,40 RON

din 8.660,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.