Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatie masina profesionala de spalat rufe
- Număr anunț
- DA23124768
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- PRECIZIA Y COMPANY S.R.L. (CUI 14883122)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.710,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.710,59 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 10:33
- Termen limită
- 30.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.710,59 RON
din 2.710,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro