Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE ,CARNE SI PRODUSE DIN LACTATE,

Număr anunț
DA23132481
Autoritate contractantă
GRADINITA "LICURICI (CUI 4203512)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.649,86 RON
Valoare atribuită
3.649,86 RON
Data publicării
27.05.2019 08:51
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.649,86 RON

din 3.649,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.