Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de tiparire si achizitionarea Brosurii Deltei Dunarii
- Număr anunț
- DA23132431
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.664,50 RON
- Valoare finală
- 10.664,50 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 08:47
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.