Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie curenta motostivuitor DIMEX D12-28D, 1.2tf

Număr anunț
DA23122039
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA NAȚIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 335 (CUI RO4278663)
Furnizor / câștigător
UTIL S.P.C. SRL (CUI RO1285275)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.212,72 RON
Valoare atribuită
17.212,72 RON
Data publicării
24.05.2019 08:45
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.212,72 RON

din 17.212,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.