Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie curenta electrostivuitor DIMEX E20-33, 2tf
- Număr anunț
- DA23122404
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRAȚIA NAȚIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 335 (CUI RO4278663)
- Furnizor / câștigător
- UTIL S.P.C. SRL (CUI RO1285275)
- Cod CPV
- 50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.155,79 RON
- Valoare atribuită
- 16.155,79 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 09:04
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.155,79 RON
din 16.155,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro