Ofertă acceptată Cumpărare directă

mazare boabe

Număr anunț
DA23125623
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
Furnizor / câștigător
COMLUNARIA IMPEX SRL (CUI RO4280833)
Cod CPV
15331130-7 · Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,80 RON
Valoare atribuită
220,80 RON
Data publicării
24.05.2019 11:04
Termen limită
30.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,80 RON

din 220,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.