Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOLTER T.A

Număr anunț
DA23132357
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.605,04 RON
Valoare atribuită
12.605,04 RON
Data publicării
27.05.2019 08:41
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.605,04 RON

din 12.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.