Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFILL CARTUS XEROX 3225 SAS
- Număr anunț
- DA23135628
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
- Furnizor / câștigător
- MAXX COMPUTERS SRL (CUI RO14324031)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 11:06
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,84 RON
din 100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro