Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartofi

Număr anunț
DA23134896
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "STEP BY STEP (CUI 29073876)
Furnizor / câștigător
INTERTOP SRL (CUI 12344318)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,90 RON
Valoare atribuită
536,90 RON
Data publicării
27.05.2019 10:40
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,90 RON

din 536,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.