Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VARIATOR DE VITEZA ELECTRONIC
- Număr anunț
- DA23139526
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI CISNADIE (CUI 31458327)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39141500-7 · Hote de aspirare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,39 RON
- Valoare atribuită
- 565,39 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 13:30
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
565,39 RON
din 565,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro