Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta echipamente de protectie
- Număr anunț
- DA23138713
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- ALLORA VISION TECH SRL (CUI RO29146323)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.112,97 RON
- Valoare atribuită
- 19.112,97 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 12:59
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.112,97 RON
din 19.112,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro